Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
рус укр

Реєстрація штрих-кодів

Штрих-код - це спосіб запису даних у вигляді чорних і білих смуг, які представляють унікальну інформацію про товарні реквізитах для зчитування технічними засобами.

В Україні обов'язкове маркування товарів штрих-кодами регулюється низкою діючих нормативних документів. Перелік таких товарів наведено в «Положенні про штрихове кодування товарів».

Використовувати штрих-коду можливо при наявності Свідоцтва про присвоєння штрих-коду, що видається Асоціацією товарної нумерації України «GS1 Україна», яка є єдиним представником Міжнародної організації GS1 в Україні.

Після присвоєння Асоціацією товарної нумерації України «GS1 Україна» штрих-коду певної продукції, він буде дійсний в усіх країнах світу.

Обов'язковому маркуванню штриховими кодами підлягають:

  • алкогольна і тютюнова продукція
  • зразки аудіовізуальних творів та фонограм
  • лікарські засоби

Хоча вимоги нормативних документів не охоплюють всіх товарів, обов'язкова наявність штрихового коду на товарі зумовлюють потреби сучасних підприємств оптової і роздрібної торгівлі. Адже штрих-код насамперед практичний інструмент, завдяки якому здійснюються облікові операції під час поставок та продажу товарів. Підприємство торгівлі просто не зможе враховувати товар без штрихового коду GS1.

Для реєстрації штрих-коду на товари обов'язковою умовою є асоційоване членство у Всесвітній організації GS1 (ДжіЕс1) Україна і щорічна оплата членського внеску.

Необхідні документи для реєстрації штрих-коду:

  1. Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (копія).
  2. Довідка з статистики (копія).
  3. Нормативно-технічні документи товарної позиції.
  4. Опис товару (зовнішнього вигляду, упаковки, характеристик).

Фахівці Консалтингової компанії «Парето» проконсультують Вас з усіх питань, пов'язаних з реєстрацією штрих-коду і отриманням свідоцтва, підготують необхідний пакет документів для вступу до Світової організації GS1 та отримання унікального штрих-коду для товарів.

Дізнатися орієнтовну вартість послуг і подивитися приклад Свідоцтва про присвоєння штрих-коду, можете на нашому сайті.

Детальніше:

(044) 355-63-55

(067) 404-12-21

(050) 384-63-65

Сайт: https://wisegroup.com.ua/ua/reyestraciya-shtrix-kodiv/