Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
рус укр

Про компанію

Принцип Парето, на честь якого Центр «Парето» отримав свою назву, зробив величезний вплив на формування багатьох успішних винахідників, інвесторів, бізнесменів. Ми не стали винятком.

При створенні нашої компанії ми керувалися цим простим правилом, яке свідчить: мала частка причин, витрачених коштів або зусиль відповідає за велику частку отриманих результатів, продукції або винагороди.

Ось уже 7 років консалтингова компанія «Парето» успішно веде свою діяльність на ринку оціночних послуг.

За цей час команда професіоналів компанії, що володіють практичними знаннями і великим досвідом, ми виконали більше 2749 кваліфікованих і якісних оцінок.

Наше кредо – надавати послуги бездоганної якості в самі стислі терміни.

Компанія «Парето» виконує експертну оцінку рухомого і нерухомого майна. Крім того, ми не стоїмо на місці і розширюємо перелік послуг: тепер серед них - трансферне ціноутворення (ТЦО), реєстрація інтелектуальної власності, бізнес-планування та фінансове моделювання та ін. Співпраця з компанією Центр «Парето» має ряд переваг:

  • Професіоналізм. Команда наших експертів має багаторічний досвід проведення оцінок, а їх укладення мають статус офіційних документів;
  • Прозора цінова політика. Відкритість - наш принцип. Ніяких прихованих і додаткових платежів;
  • Конфіденційність. Ми діємо суворо відповідно до закону і укладаємо договір з умовою повної конфіденційності клієнта;
  • Економія часу. Ми знаємо, як дорого коштує ваш час, тому можемо зробити оцінку всього за добу;
  • Розвинена мережа партнерів в кожному регіоні України. Довірчі відносини з партнерськими компаніями дозволяють нам швидко і якісно виконувати звіти, що відповідають вимогам будь-якого клієнта.

Ми вибудовуємо довгострокове співробітництво з нашими клієнтами, завдяки чому в нашій роботі виключається дублювання даних, зберігається їх повна конфіденційність. Ми стежимо за найактуальнішими трендами розвитку ринку, щоб швидко реагувати на його мінливі вимоги. Ми відповідальні до своєї роботи. Виконані нами звіти відповідають найвищим принципам якості і приймаються будь-якими інстанціями, включаючи міжнародні фінансові установи, міжнародні аудиторські фірми, інвесторів, державні органи.

Наша мета - щодня допомагати вам процвітати в вашої діяльності. Довіртеся нам!

Пропонуємо переглянути відео-ролик про наші послуги, а також  презентацію компанії.