Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
рус укр

Підготовка Звіту про контрольовані операції (К/О)

Підготовка Звіту про контрольовані операції виконується нашою компанією, як в повному обсязі, так і з розподілом повноважень: в разі прийняття з Вашого боку рішення про складання даного Звіту самостійно, ми готові надати Вам послуги з контролю правильності його складання.

Контрольовані операції, це операції, в яких беруть участь нерезиденти:

  • пов'язані особи;
  • компанії з «низькоподаткових юрисдикцій» (Перелік КМУ);
  • компанії організаційно-правових форм за Переліком КМУ;
  • комісіонери;
  • пов'язані особи через номінального посередника.

Для підготовки Звіту про контрольовані операції та Документації з трансфертного ціноутворення необхідний перелік операцій з пов'язаними сторонами-нерезидентами (або резидентами низькоподаткових юрисдикцій), обсяг угод з якими перевищує 5 млн. грн.

Підготовка Звіту про к/о включає в себе (частково або повністю):

  • інвентаризацію операцій з нерезидентами - визначення контрольованих операцій
  • підготовка Звіту про контрольовані операції
  • рекомендації про автоматизації збору даних, їх угруповання для складання Звіту про к / о

Співробітники компанії «Парето» мають багаторічний досвід в області податкового і бухгалтерського обліку. У роботі застосовуються передові технічні ресурси, які супроводжують їх ефективності та результативності. Відповідно, забезпечується високий кваліфікаційний рівень надання послуг, орієнтованих на вимоги клієнта.

Конфіденційність даних Замовника гарантується письмово і, в комплексі з по праву оціненим клієнтами «Парето» якістю послуг, є запорукою постійної співпраці.

Дізнатися докладніше про дану послугу, подивитися приклади проектів і відповіді на найбільш поширені питання, можете на нашому сайті.

Ми завжди раді безкоштовно проконсультувати Вас і допомогти в підготовці Звіту про контрольовані операції та/або повного пакета Документації для цілей ТЦО.

Куратор направлення

Івченко Олег

(044) 337-99-79

ivchenko@tco-audit.com.ua