Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
рус укр

Партнерам

Якщо ваш бізнес має відношення до оцінки та управління майном і майновими правами, до управління підприємствами та їх активами, до побудови бізнес-планів, кредитування бізнесу і страхування майна і т.д. – центр Парето стане для вас хорошим партнером.

У свою чергу, клієнти нашої компанії часто потребують банківських, юридичних, страхових, ріелтерських, аудиторських, арбітражних та інші послуги. Таким клієнтам ми рекомендуємо звернутися до наших компаній-партнерів.

Ми розуміємо, наскільки важливі і корисні довгострокові, довірчі та взаємовигідні відносини з партнерами, тому запрошуємо до співпраці.

Центр «Парето» прагне до формування довгострокових і взаємовигідних відносин з партнерами і запрошує до співпраці:

  1. банки
  2. страхові компанії
  3. агентства нерухомості
  4. будівельні та інвестиційні компанії
  5. власників нерухомості
  6. роздрібні мережі
  7. нотаріусів

Ми готові і відкриті для будь-яких форм взаємовигідної співпраці.

Співпраця з банками

Центр «Парето» пропонує банкам-партнерам співпрацю за такими напрямки діяльності:

  • проведення незалежної оцінки майна та майнових прав з метою кредитування під заставу майна або переоцінки кредитного портфеля банку.

Перевага: мінімізація ризиків банку при ухваленні рішення про кредитування потенційного клієнта.

  • залучення клієнтів з метою кредитування під заставу майна (кредитний брокеридж).

Перевага: скорочення витрат по залученню нових клієнтів на обслуговування в банк.

 

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте нам за тел. (044) 361-99-79 (куратор напрямку - Івченко Олег) або пишіть на електронну адресу office@pareto.kiev.ua.

Співпраця з страховими компаніями

Ми сприятимемо залученню нових клієнтів в Ваші страхові компанії по програмі «страхування майна», також проведемо незалежну оцінку майна з метою подальшого його страхування.

Перевага: скорочення витрат страховика по залученню нових клієнтів та розширення клієнтської бази.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте нам за тел. (044) 361-99-79 (куратор напрямку - Івченко Олег) або пишіть на електронну адресу office@pareto.kiev.ua.

Співпраця з агентствами нерухомості

Центр «Парето» пропонує співпрацю приватним ріелторам і агентствам нерухомості. Ми готові надати професійні послуги Вам і Вашим клієнтам, які хочуть придбати нерухомість, у тому числі за кредитні кошти.

Ми підберемо Вашим клієнтам оптимальну програму кредитування, підготуємо для них повний пакет документів по стандартам обраного банку, передамо професійно оформлену кредитну справу в банк. Схвалення банку на видачу кредиту буде отримано в найкоротші терміни.

Перевага: збільшення кількості завершених угод за рахунок професійного супроводу процесу оформлення і отримання кредиту для придбання нерухомого майна.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте нам за тел. (044) 361-99-79 (куратор напрямку - Івченко Олег) або пишіть на електронну адресу office@pareto.kiev.ua.

Співпраця з будівельними та інвестиційними компаніями

Центр «Парето» пропонує співпрацю інвестиційно-будівельним компаніям, а саме ми готові надати професійні послуги Вашим клієнтам, які хочуть придбати нерухомість в кредит. Також ми допомагаємо отримати фінансування під проект забудови.

Ми сприяємо у кредитуванні об'єктів нерухомості в банках, що пропонують на сьогоднішній день найкращі умови кредитування, що робить Ваш об'єкт більш привабливим для потенційних клієнтів, а отже, збільшує обсяг продажів.

Ми працюємо тільки з платоспроможними позичальниками, що дає гарантію покупки ними нерухомості.

Протягом всього терміну кредитування ми надаємо консультаційні послуги позичальнику, позбавляючи забудовника від зайвих клопотів.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте нам за тел. (044) 361-99-79 (куратор напрямку - Івченко Олег) або пишіть на електронну адресу office@pareto.kiev.ua.

Співпраця з власниками нерухомості

Центр «Парето» пропонує оперативний підбір потенційного покупця чи орендаря для Вашої нерухомості з урахуванням всіх побажань.

Перевага: аналіз ринку та підбір підходящих об’єктів нерухомості, що зекономить Ваші кошти і час.

Для предметної розмови потрібна заповнена анкета та фото об’єкту

анкета

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте нам за тел. (044) 361-99-79 (куратор напрямку - Івченко Олег) або пишіть на електронну адресу office@pareto.kiev.ua.

Співпраця з роздрібними мережами

Для роздрібних мереж, що активно розвиваються, Центр «Парето» може запропонувати агентські послуги з продажу і оренди комерційної нерухомості. Наша компанія бере участь у багатьох проектах у всіх регіонах Україні та володіє актуальною інформацією про сьогоднішні і перспективні пропозиції на ринку торгівельної нерухомості.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте нам за тел. тел. (044) 361-99-79 (куратор напрямку - Івченко Олег) або пишіть на електронну адресу office@pareto.kiev.ua.

Для предметної розмови потрібна заповнена анкета

анкета

Співпраця з нотаріусами

Згідно законодавства України при укладенні нотаріальних угод купівлі / продажу, успадкування та дарування рухомого та нерухомого майна обов'язково необхідна незалежна оцінка Суб'єкта оціночної діяльності. Ми готові співпрацювати з нотаріусами для надання послуг Вашим клієнтам у сфері оцінки майна.

Перевага: кваліфікована професійна оцінка майна.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте нам за тел. (044) 361-99-79 (куратор напрямку – Івченко Олег) або пишіть на електронну адресу office@pareto.kiev.ua.