Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
рус укр

Розробка бізнес-планів

Бізнес-план - це комплект файлів, в яких описуються ключові аспекти діяльності компанії, аналізуються потенційні проблеми і виробляються найкращі шляхи їх вирішення. Власникам фірми такий проект потрібен з двох причин:

  1. З його допомогою простіше правильно організувати управління бізнесом.
  2. Цей документ запитують кредитори, щоб переконатися в реалістичності задумів підприємця.

Бізнес-план відображає всі сторони діяльності підприємства, а також прогнозує її можливі фінансові результати.

Дуже часто бізнес-план плутають з техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО). Зрозуміло, ТЕО і бізнес-план - це не одне і те ж.

ТЕО носить локальний характер. Його завдання полягає в тому, щоб оцінити і продемонструвати економічну ефективність проекту, який планується реалізовувати, як правило, в рамках вже існуючої компанії. Фокус уваги в ТЕО орієнтований на внутрішні потреби організації.

А ось бізнес-план враховує безліч зовнішніх чинників, тому зазвичай створюється для окремих структур, самостійно функціонуючих на ринку.

Структура бізнес-плану включає в себе такі розділи:

  1. Резюме. Тут викладається суть бізнес-ідеї. Від цієї частини залежить те, наскільки ваш задум здатний зацікавити інвесторів.
  2. Опис компанії.
  3. Опис пропонованих продуктів і послуг
  4. Маркетингова стратегія і аналітика. Мета цієї частини - пояснити інвесторам, як саме бізнес буде впливати на ринок, і переконати їх в тому, що фірма зможе адекватно реагувати на зовнішній вплив, уникаючи критичного зниження доходів.
  5. Фінансовий план. Таблиця, в якій представлені у вартісному вираженні всі розділи бізнес-плану і прогнози його реалізації.
  6. Оцінка ризиків. Тут прогнозуються можливі ризики і пов'язані з ними наслідки. Також даний розділ містить детальну схему мінімізації та усунення можливих несприятливих чинників.

Фахівці Консалтингової компанії «Парето» розроблять для Вас індивідуальний бізнес-план, який буде відповідати міжнародним (UNIDO, KPMG, EBRD), внутрішньо корпоративним і банківським стандартам.

Стандартні терміни розробки бізнес-плану - 3-4 тижні. Якщо ви надасте додаткові вихідні дані (заповните бриф) - терміни створення документа можна скоротити до 1 тижня.

Подивитися орієнтовну вартість послуги і завантажити приклади бізнес-планів з різних сфер бізнесу, можете на нашому сайті.

Детальніше:

(044) 391-16-17

(067) 161-36-39

Сайт: http://pareto-bp.com.ua/razrabotka-biznes-planov