Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
рус укр

Патентування корисних моделей

Патент - це офіційний документ, який підтверджує виключне право патентовласника на винахід, корисну модель або на промисловий зразок.

Патенти на корисні моделі видаються уповноваженими органами держави на конкретний термін - 10 років.

Корисна модель - нове промислово застосовне технічне рішення, що не володіє винахідницьким рівнем і відноситься до пристрою. За корисною моделлю закріплюється право на інтелектуальну власність для захисту винаходів.

Згідно Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», корисна модель - це результат інтелектуальної діяльності людини в будь-якій технології.

До корисної моделі не пред'являється вимога винахідницького рівня, а патент на корисну модель видається за результатами проведення формальної експертизи. В цьому випадку є свої переваги і недоліки.

Переваги - це короткі терміни розгляду заявки і отримання патенту.

Недоліки - це відсутність перевірки на патентоспроможність. Тобто Ви, як заявник, самі декларуєте (берете на себе відповідальність) про те, що корисна модель відповідає умовам патентоздатності.

Маючи професійний досвід в проведенні патентування, Консалтингова компанія «Парето» пропонує Вам повний комплекс послуг з підготовки матеріалів для подачі заявки на патентування, а саме:

  1. Консультації з усіх питань, пов'язаних з отриманням, реалізацією і захистом прав інтелектуальної власності на корисну модель
  2. Складання заяви на видачу патенту на корисну модель
  3. Оформлення реферату, необхідних креслень і т. д.
  4. Складання ліцензійних договорів або договорів про передачу права

Термін реєстрації патенту на корисну модель - 7-9 міс. Але, замовивши у нас прискорену експертизу, цей термін можна скоротити до 3-5 місяців.

Вартість послуг з отримання патенту на корисну модель залежить від складності винаходу, наявності або відсутності необхідних креслень і діаграм, інформації про наявні аналоги винаходу і кількості країн, в яких необхідно отримати правову охорону.

Орієнтовну вартість послуг і приклад патенту можете подивитися на нашому сайті.

Детальніше:

(044) 383-63-55

(067) 404-12-21

(050) 384-63-65

Сайт: https://wisegroup.com.ua/ua/reyestraciya-patentu-na-korisnu-model/