Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
укр рус

Зі святом 8 березня!

04.03.2016

Дорогі, безцінні жінки!

Вітаємо вас з першим весняним святом, що уособлює пробудження всієї природи від зимового сну. Нехай цей день - 8 березня - з'явиться для всіх вас тим днем, коли все навколо буде радіти лише вашій появі, і нехай одні усмішки будуть вас оточувати.

Нехай добрі, хороші компліменти лунають музикою буднів. Нехай очі сяють від внутрішнього, доброго світла. А якщо і з'являються сльози, то від щастя і сміху!

Нехай найрозкішніші квіти будуть оточувати вас, нехай найбажаніші слова будуть сказані, нехай збудуться найзаповітніші мрії.

Милі, сором'язливі, добрі. Цілеспрямовані, ділові, розумні. Загадкові, неповторні, унікальні. Який барвистий епітет не візьми - він обов'язково огорне теплом Жінку. І від цього тепла вона розквітає на очах.

Ви гідні найкращого. Ви - берегині домашнього вогнища, приклад для наслідування, еталон краси і життєвої мудрості.

Залишайтеся завжди такими ж красивими, такими ж яскравими і ефектними і нехай на вашому обличчі ніколи не буде сліз, печалі і смутку. Будьте завжди коханими і бажаними і щоб ваші почуття завжди були взаємними. Здоров'я вам, успіху, процвітання, розуміння в сім'ї і поваги серед колег.

Керівництво та колектив Центру ПАРЕТО щиро вітає зі святом вас, з днем 8 березня!

← Повернутися до списку новин