Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
укр рус

День народження Центру «ПАРЕТО»

01.03.2016

Щороку 1-го березня Центр «ПАРЕТО» відзначає свій День народження!

Ми прагнемо бути першими в усіх справах. І за ці роки ми дійсно виросли!

Центр «ПАРЕТО» з самого першого дня зареєстрований як суб'єкт оціночної діяльності відповідно до українського законодавства і вже 4 роки компанія успішно працює на ринку оціночних послуг.

Ми маємо всі необхідні ліцензії та Сертифікат суб'єкта оціночної діяльності, виданий Фондом державного майна України.

Компанія має високі темпи розвитку і займає стабільне положення на ринку оцінки, про що свідчить положення в професійних рейтингах. Центр «ПАРЕТО» увійшло в число номінантів рейтингу «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2015» і отримало почесну нагороду «Зірка якості 2015». Наш показник є одним з кращих серед конкурентів у сфері оціночної діяльності.

Компанія має бездоганну ділову репутацію, що підтверджується наявністю позитивних рекомендацій і портфелем постійних клієнтів.

Нашими клієнтами є великі виробничі корпорації комерційні підприємства, підприємства сфери послуг і торгівлі, банки, юридичні фірми, агентства нерухомості, страхові компанії та приватні особи.

Нам вдалося створити команду висококваліфікованих професіоналів, які віддані нашій спільній справі і готові задовольнити будь-яке побажання клієнта. На даний момент співробітниками компанії успішно здійснений ряд проектів, які дозволяють говорити про високий професіоналізм і компетенції фахівців.

Ми щасливі, що за ці роки ми придбали безліч клієнтів, партнерів, друзів!

Колектив компанії виражає всім величезну подяку!

Ми цінуємо довіру всіх, хто вибрав співпрацю з нами і кожен з вас дуже важливий для нас!

Центр «ПАРЕТО» і далі із задоволенням буде надавати вам якісні послуги.

Наш девіз - «Надійність, якість, професіоналізм»!

← Повернутися до списку новин