Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
укр рус

Юридичні послуги

Центр «Парето» надає повний комплекс кваліфікованих юридичних послуг у всіх галузях права, що пов'язані з супроводом господарської діяльності як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців. Наш багаторічний досвід, своєчасність і ділові зв'язки дозволяють нам оптимально і швидко вирішувати багато юридичних питань.

Наші юристи - це професіонали, які готові забезпечити безпеку Вашої господарської діяльності у правовій сфері, розробити індивідуальний підхід до вирішення юридичних питань з урахуванням специфіки Вашого бізнесу, визначити можливі ризики і запропонувати найкращу стратегію виконання поставлених завдань.

На сьогоднішній день юристи Центру «Парето» готові надати Вам юридичні послуги в наступних галузях права:

Також Центр «Парето» пропонує юридичні консультації та абонентське обслуговування господарської діяльності підприємств як у столиці України - місті Києві, так і у всіх регіонах України.

За час свого існування Центр «Парето» зарекомендував себе надійним партнером, який захищає ділові інтереси, дбає про успіх, гарантує найбільш оптимальний для клієнта результат вирішення будь-якого юридичного питання.

Орієнтовна вартість юридичних послуг наведена в прайс-листі.

Куратор напрямку

Руденко Вікторія

(044) 361-99-79

(067) 404-12-21

(050) 314-19-99

lawyer@pareto.kiev.ua