Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
укр рус

Юридичні консультації

Юридична консультація - це юридична оцінка ситуації клієнта, яка вимагає всебічного аналізу фактів і обставин кожного конкретного випадку. Юридична консультація є профілактикою, що дозволяє чітко прорахувати ризики, а в більшості випадку і повністю виключити можливі проблеми. Юридична консультація необхідна перед початком будь-якої справи. Консультація юриста дозволить повністю оцінити Вашу позицію і попередити виникнення несприятливих ситуацій.

Юридична консультація - це особиста бесіда з юристом, в ході якої Ви описуєте свою проблему, а юрист пропонує правові рішення даної проблеми, пояснює Вам можливі перспективи і юридичні наслідки в тому чи іншому випадку.

Юридичні консультації в Центрі «Парето» надаються  кваліфікованими фахівцями і носять повний та об'єктивний характер. У більшості випадків у процесі отримання юридичної консультації вирішується основна частина юридичних питань.

Консультації проводяться як в усному порядку, так і у вигляді письмових документів (довідки з законодавства, правові висновки, звіти чи рекомендації).

Наші постійні клієнти - найкращий показник якості наших юридичних послуг.

Юристи Центру «Парето» надають розширені юридичні консультації організаціям і громадянам з усіх правових питань, що виникають в їх діяльності.

Орієнтовна вартість юридичних послуг наведена в прайс-листі

Повернутися в попередній розділ сайту: Юридичні послуги

Куратор напрямку

Руденко Вікторія

(044) 361-99-79

(067) 404-12-21

(050) 314-19-99

lawyer@pareto.kiev.ua