Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
укр рус

Про компанію

Консалтингова компанія Центр «Парето» є кредитним брокером, незалежним суб’єктом оціночної діяльності, брокером на ринку комерційної нерухомості, юридичним помічником і антикризовим менеджером.

Наша місія - сприяти залученню інвестицій в компанії, що розвиваються.

Стратегія - динамічне зростання і постійний пошук нових напрямів розвитку.

Мета - надання послуг високої якості, що сприяють фінансовому процвітанню наших клієнтів.

Ми постійно розширюємо перелік наших послуг для того, щоб бути ближче до клієнтів, турбуючись про якість запропонованих послуг, економії часу та коштів.

Наша компанія співпрацює з провідними банками України, страховими, аудиторськими та юридичними компаніями, арбітражними керуючими, товарними біржами, торговими компаніями, державними структурами тощо.

Сьогодні Центр «Парето» представлений в регіонах України, а саме: Київська, Рівненська, Тернопільська, Волинська, Чернігівська, Дніпропетровська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Івано-Франківська, Львівська, Харківська, Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Миколаївська, Закарпатська, Полтавська, Сумська, Чернівецька, Черкаська та Херсонська області.

Колектив нашої компанії складається з професіоналів, що люблять свою справу і бажають досягти в ній найвищих результатів.

Основними рисами, що притаманні кожному співробітнику Центра «Парето», є:

  • професіоналізм
  • прагнення до підвищення професійного рівня
  • амбіційність
  • чесність та порядність
  • комунікабельність
  • уважність до клієнта

Спеціалісти Центра «Парето» мають багаторічний досвід роботи з підприємствами та організаціями різних форм власності і видів діяльності. Дружна команда професіоналів є фундаментом успішності нашої компанії.

Наші спеціалісти на регулярній основі беруть участь у семінарах, тренінгах, майстер-класах та науково-практичних конференціях в області кредитування бізнесу, страхування майна та ризиків, оціночної діяльності, управління підприємством та його активами.

Результат роботи для нас – це якісний продукт для клієнта.

Центр «Парето» працює для того, щоб наш клієнт досягав своїх поставлених цілей

Пропонуємо переглянути відео-ролик про наші послуги, а також  презентацію компанії.