Ваш надiйний партнер
для комплексних бiзнес-рiшень
укр рус

Податкове право

Складність податкового законодавства та динаміка його змін піддають ведення бізнесу високим податковим ризикам, що тягне за собою високу ймовірність виникнення податкових спорів. Зважаючи на це компаніям необхідно приділяти особливу увагу комплексному податковому аналізу та плануванню.

Центр «Парето» надає юридичним та фізичним особам консультації з податкового права. Неоднозначні трактування податкових норм органами ДПАУ і складні правила ведення податкового обліку часто ставлять платників податків в тупикові ситуації. Як результат - слідують неточні або несвоєчасні дії платника податків, які, у свою чергу, призводять до грошових штрафів, санкцій, арештів розрахункових рахунків і інших неприємностей. Щоб грамотно реалізувати свої права в рамках податкового права, найкраще скористатися якісної юридичною підтримкою.

Центр «Парето» надає професійні консультації з великим колом питань оподаткування, що виникають у процесі господарської діяльності підприємства. При наданні кожної послуги, супроводі угоди будь-якої складності юристи компанії враховують всі вимоги податкового законодавства, а також прогнозують і враховують можливі податкові наслідки.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий перелік послуг у сфері податкового права, а саме:

  • надання усних та письмових консультацій з оподаткування різних господарських операцій
  • попередня оцінка податкових наслідків передбачуваних угод та інвестиційних проектів, правовий аналіз податкових ситуацій, що виникли у підприємств при здійсненні господарської діяльності
  • оптимізація оподаткування (податкове планування), побудова облікової політики, індивідуальні податкові рішення для різних проектів
  • правова експертиза дій і рішень податкових органів
  • юридичні послуги зі складання та подання податкових декларацій про доходи та майно фізичних осіб
  • захист прав клієнтів при виникненні податкових спорів
  • сприяння в отриманні індивідуальних податкових роз'яснень
  • оскарження податкових повідомлень-рішень
  • підтримка у судових процесах у спорах з податковими органами

При зверненні до Центру «Парето» з метою вирішення податкових питань ви отримуєте якісні послуги кваліфікованих і досвідчених юристів, які спеціалізуються на податковому праві, і оперативний індивідуальний підхід.

Орієнтовна вартість юридичних послуг наведена в прайс-листі

Повернутися в попередній розділ сайту: Юридичні послуги

Куратор напрямку

Руденко Вікторія

(044) 361-99-79

(067) 404-12-21

(050) 314-19-99

lawyer@pareto.kiev.ua